„Dostatecznie zaawansowana
technologia nie różni się od magii.”
Arthur C. Clarke

PRZEŚLIJ PLIKI!

Studio graficzne KAR-graf istnieje na rynku od 1995r. W pierwszym okresie działalności zajmowaliśmy się obsługą przygotowalni offsetowej jednej z warszawskich drukarni. Współpracując w tym czasie z mistrzami fotoreprodukcji, retuszu i druku, pozyskaliśmy ogromną wiedzę na temat technik sztuki drukarskiej. Bo – o czym zapomina większość obecnych specjalistów od komputerowego DTP – nasza praca jest tylko drobnym etapem w produkcji poligraficznej. Już na wstępie powinniśmy uwzględnić ograniczenia i specyfikę planowanego druku.

Wraz z rozwojem rynku zwiększa się nasze portfolio: od projektów wymagających kreatywności, przez skład komputerowy druków użytkowych, po przygotowanie do druku
i nadzór w procesie produkcji opakowań. Zwłaszcza w tej ostatniej dziedzinie dziesięć lat pracy z naszymi klientami zaowocowało zgromadzeniem znacznej wiedzy o niemal każdym etapie produkcji – od strategii marketingowej po gotowe opakowanie na półce sklepowej.

By utrzymać wysoką jakość usług stale modernizujemy naszą bazę sprzętową, inwestując w wydajniejsze stacje graficzne i aktualne, w pełni legalne oprogramowanie. Wraz ze wzrostem liczby klientów i zleceń, zwiększa się również liczba doświadczonych pracowników – którzy są dla nas nie mniej ważni od sprzętu. W związku ze znaczną ilością zaawansowanych technologicznie prac znacznym ułatwieniem dla nas było wprowadzenie kontroli zgodności kolorystycznej projektu na każdym etapie. CMS, kalibracja kolorów, proofing – to nie są dla nas pojęcia obce.

Copyrights © 2014 KARGRAF; +48 22 813 22 90, e-mail: firma@kargraf.com.pl